Firma Ekleme Siteleri

Firma ekleme; Türkiye genelinde bulunan tüm firmaları sektörlere göre ayırarak bünyesinde barındıran bir sistemdir.

Online firma rehberimizin amacı; üretici ve tüketici kitlelerin birbirlerine daha çabuk ve daha hızlı ulaşabilmesini sağlamaktır. Hizmet sunan firma sahipleri işletmelerini online firma rehberimize kaydederek arama motorlarında daha çabuk bulunabilme olasılığını arttırırlar. 

Sisteme kaydedilen tüm firmalar kategorilendirilmektedir. Böylelikle müşterilerin arama sonuçlarında istedikleri firmaları kendi elleriyle koymuş gibi bulmaları sağlanır.

Örnek verecek olursak; ev ilaçlama ihtiyacı olan insanlar arama motorlarına girdikleri gibi "böcek ilaçlama firmaları" anahtar kelimelerini girerek arama yaparlar. Arama sonuçlarında daha önce sistemimizde böcek ilaçlama firmaları kategorisine kaydedilmiş firmalar görüntülenir ve müşterinin bu firmaları araması sağlanır.

Sistemimize kaydedilen firmalar ne kadar doğru kaydedilirse arama sonuçlarında o kadar hızlı sonuç alınır. İşletmelerin telefon numarası, adresi, hizmet verdiği sektör, haritada ki konumu, web sitesi vb. tüm bilgilerin doğru doldurulması gerekmektedir. 

Aynı zamanda sitemimizde Firma ekleme  sekmeninde ilan verme ve ürün satma hizmeti de sunmaktadır. Firmasını ekleyen kullanıcılar sahibi oldukları ürünleri sisteme kaydederek satabilirler ve ürünlerinin bilgilerini istediği vakitte güncelleyebilir. Üstelik bu özellik için sizlerden hiç bir ek ücret talep edilmemektedir. 

Sizlerde firma ekleme rehberi'mize işletmenizin kaydını yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerekli bilgileri doldurun ve  işletmenizi ücretsiz olarak ekleyin.

Firma ekleme

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico