Firma Ekleme Siteleri Faydaları

FİRMA EKLEME SİTELERİ,FAYDALARI
Günümüzde yeni site kuran firmalar sitelerinin google arama motorunda ilk sıraya gelmek için seo firmalarında fiyat teklifi almak için  iletişim kurarlarlardı. Aldıkları yüksek rakamlarla seo çalışması yaptırıyorlardı.

Daha sonra Firma Ekleme Siteleri günümüzde yaygınlaştıktan sonra seo çalışması yapan firmalar yaptıkları çalışmaların %35 i Firma ekleme sitelerine Firma kayıt yaparak çalışmalarını sürdürmekteler. Çünkü hepimiz biliyoruz ki Firma rehberi siteleri'ne yapılan firma kayıt işlemi kalıcı olduğundan dolayı google da bunu benimseyip kaydı yapılan firmanın popüleşmesine yol izni vermiştir. 

FİRMA KAYIT- YETERLİMİDİR?
Şimdi diyeceksiniz ki sitemizi Firma rehberi siteleri'ne kayıt yapmamız yeterli olacakmıdır? Tabiki yeterli olmayacaktır. Yapmış olduğunuz Firma ekle işlemin seo çalışmasının %35 ini yapmış oluyorsunuz. Onun için birde sitenizde iç çalışma yapmanız gerekiyor,iç çalışmada %20dir. Geriye kalan seo da sosyal medyada indexleme ve backlink çalışmasıdır. Backlink çalışması için Garantili Firmalar Firma rehberi sitesine firmanızı ekledikten sonra Gold üyelik alarak backlink ve sosyal medya çalışmasınıda yaparak firmanızı rakiplerinizde bir adım önde tutup her zaman ve kalıcı olarak google arama motorunda firmanızı popüleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

  • 5/5

    Firma ekleme siteleri arasında mükemmel bir site.

  • 5/5

    Çok teşekürler Garantili Firmalar.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico