Firma Ekle

Yeni Firma Ekle

İşletme dizini, belirli bir niş, konum veya kategorideki işletmelerin çevrimiçi listesidir. Yerel işletmelerin çevrimiçi arama yapanlar tarafından bulabilmelerinin bir yolu, işletme dizinlerine girmektir.

 

Bugün ''Firma Ekleme'' tüketici ve yerel işletme web siteleri arasına çok daha sık giriyor. Google Firma Ekle,dönüşüm noktalarından, ilk sayfada ve ilk sırada öne çıkan parçacıklardan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Bu nedenle, yerel işletme bilgilerinizi, sizi arama sonuçlarında bulabileceklerini ummak yerine, sizin gibi işletmeleri bulabilecekleri yerlere yerleştirmeniz mantıklı olacaktır.Yerel işletmenizin ''Firma Ekle'' işleminde (Ad, Adres, Telefon numarası) dizinlerinde, çevrimiçi işletme listeleme sitelerinde ve alıntı sitelerinde listelenen bilgilerin alınması, görünürlüğün iyileştirilmesine yardımcı olur, ancak bu sitelerdeki geri bağlantıların da SEO için bir faydası olabilir. Bir dizine ekledikten sonra şirket listenizin içinde olduğundan emin olmanız için birkaç şey:

 İşletmenizi birden çok işletme listeleme sitesine ekler veya güncellerseniz, aynı şirket bilgilerini her bir dizinde sağladığınızdan emin olun.

Web sitenize bir link. Geri bağlantılar - gelen bağlantılar olarak da bilinir - şirket web sitenizin etki alanı yetkilisi için çok önemlidir. Bu URL’nin sonuna da bir izleme bağlantısı eklemeyi düşünün, böylece web sitenizin özellikle ona bağlı iş dizinlerinden ne kadar trafik aldığını görebilirsiniz.

Bir şirket tanımı. Kuruluşunuzun misyonunu, kültürünü ve değerlerini yansıtan ayrıntılı bir açıklamanız olduğundan emin olun. Multimedya. Şirket aramalarına ofisinizin, çalışanlarınızın veya günlük iş operasyonlarınızın resmi veya videosu ile işinize görsel bir tat verin.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico