Firma Ekle

Garantili Firmalar, kuruluşunuzla iş yapan tüm taşeronlar, tedarikçiler, satıcılar ve diğer kuruluşlar için bir Firma Rehberi,kaydı oluşturmaktadır. Bu Firma Ekle, tüm kritik adres, iletişim, proje, teklif ve sigorta bilgilerini tutar. Garantili Firmalar'da bir kayıt oluşturmak, şirket için çalışan çalışanlarla iletişim kurmayı da kolaylaştırır. Ek olarak, Garantili Firmalar'daki her şirket kaydında bir Değişiklik Geçmişi sekmesi de bulunur, böylece çeşitli değişikliklerin ne zaman yapıldığına dair bir kayıt tutabilirsiniz (örneğin, şirketin ne zaman oluşturulduğu, adresinin ne zaman değiştirildiği vb.). Yalnızca uygun düzeyde izin verilen kullanıcılar, şirketinizin Garantili Firmalar hesabıyla ilişkili Şirket Dizini aracına ''Firma Ekle'' kayıtları ekleyebilir.

 

Şirket Adı.

Şirketin tam yasal işletme adını girin (yani, taşeron, satıcı veya tedarikçi). Bu gerekli bir alandır. Notlar: Satıcı kayıtlarını entegre bir ERP sistemine vermeyi planlıyorsanız, 'Şirket Adı' alanı, her bir sistem satıcısının belirttiği belirli maksimum karakter uzunluğu sınırlarına sahiptir.

'Şirket Adı' için maksimum karakter uzunluğu nedir?

Kuruluşunuz farklı yerlerde çok çeşitli satıcılarla çalışabileceği için, Şirket Rehberi benzersiz bir 'Şirket Adı' değeri gerektirmez. Bunun nedeni, iki (2) satıcının aynı adı paylaşabilmesi, ancak farklı yerlerde bağımsız olarak sahiplenilmesi ve işletilmesidir (örneğin, Kaliforniya'daki 'AAA Tesisatçığı' adlı bir taşeron, Arizona'daki 'AAA Tesisatçığı'ndan ayrı bir işletme olabilir) . Bir Garantili Firmalar da 'Firma ekleme'işleminde sorumlusuysanız, bir Garantili Firmalar'a şirket kayıtları eklediğinizde bunun Şirket Dizininde tek bir işletme için 'Firma ekle' kayıtların görünmesine yol açabileceğini bilmeniz önemlidir. 

 

Yorumlar

  • 5/5

    "Firma Ekle"seçeneğini seçtikten sonra ödemeyi daha sonra yapsak hesap askıya alınırmı

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico