SERİCO

Serico

Merkez: Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. Uphill Court 1A No:3/114 Ataşehir/istanbul Fabrika: Yassıören Mahallesi Belde Sokak No: 23 Arnavutköy/istanbul Arnavutköy, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD(ALTIN)
Vitrin
Mesaj Gönder
Serico
Merkez: Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. Uphill Court 1A No:3/114 Ataşehir/istanbul Fabrika: Yassıören Mahallesi Belde Sokak No: 23 Arnavutköy/istanbul
Arnavutköy , İstanbul
Serico A.ş. Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin Ve Masajlı Kompakt Sistemler Üretimi Ve İthalatı İle Türkiye’De Banyo Kültürüne Farklı Çözümler Ve Yaklaşımlar Getirmektedir.

Serico Hakkında

Hadımköy Akpınar Sanayi Sitesi içinde 40.000 m2 kapalı, 5.000 m2 açık olmak üzere toplam 45.000 m2’lik alanda Türkiye’nin en büyük entegre küvet, jakuzi ve kompakt banyo sistemleri üretim tesisine sahiptir. 

SERİCO bu tesiste 200 çalışanı ve günlük 1.000 adet tekne kabin üretim kapasitesi ile hem üretimin hem de kalite kontrol süreçlerini üstlenmektedir. 

SERİCO A.Ş., Türkiye’de lider konumundaki paket duşa kabin ve kompakt sistemler ürün gamının yanında özel ölçü ürün ve temperli cam kabin üretimi için de yine kendi bünyesinde yatırımlar yapmıştır. 

SERİCO A.Ş, Balkanlar, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Ortadoğu olmak üzere birçok ülkeye Türkiye’deki lider zincir yapı marketler aracılığı ile 183 etkili satış noktasından ürün tedarik ederken, bayii satış kanalı ve 350 yerel satış mağazası ile son tüketiciye ulaşmaktadır. 

SERİCO A.Ş, kalite standartları yüksek ürünlerini, teknolojik yatırımlar ve otomasyon sistemleri ile desteklenmiş üretim hatlarında üretirken, satış sonrası hizmet ağını da her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren SERİCO yetkili servisleri ile müşteri memnuniyetini satış sonrasında da en üst düzeyde tutmaktadır. 


SERİCO A.Ş kendi üretim hattında kullandığı akrilik plakaların üretimini de kendi bünyesinde yaparak, en önemli ara mamul ürünün konusunda dışa bağımlılığa son vermiştir. Bu sayede hem kalite kontrol süreçlerinin ilk aşaması firma bünyesinde başlayabilmekte hem de üretim kapasitesi nedeni ile doğabilecek olumsuz sonuçların önüne geçilebilmektedir. 

SERİCO A.Ş ürünlerinde kullandığı akrilik plakaların üretimini gerçekleştirdiğinden aynı zamanda diğer küvet üretici firmalarının ara mamul tedarikçisi konumundadır. 

SERİCO A.Ş küvet elyaflama hattında Türkiye’de ilk defa robot kontrollü sistem kullanan şirkettir. Tüm ar-ge çalışmaları kendi bünyesinde tamamlanan, insan ve maddi kaynaklar kullanılarak geliştirilen ve kullanılmaya başlanan bu teknoloji ile ürünlerin tümünde standardizasyon sağlanmıştır. Dolayısıyla insan hatasından kaynaklanabilecek kalite hataları ortadan kalkmıştır. 

Ürünlerin su geçirmezlik ve hassas delik delme işlemleri sıfır hata ile gerçekleştiren ve ileriye dönük tüm üretim hatalarının önüne geçilmesini sağlayan Robot Kesim Teknolojisi SERİCO A.Ş.’nin kendi bünyesinde bulunmaktadır.

SERİCO, bünyesinde teknolojik yatırımların sadece ürün ve kullanıcı adına değil, çalışan sağlığı açısında da önemi gözetilerek yapılmaktadır.

SERİCO A.Ş.’nin cam ebatlama ve desen bölümünde kullanılan makineler ile kumlama aşaması insan unsuru olmaksızın tamamlanmaktadır. Bu makineler ile gerekli lazer kesimli desenler sıfır hata ile cama işlenirken diğer yandan kumlamada kullanılan insan sağlığına zararlı olabilecek materyallerin işçi ile teması önlenmektedir.

SERİCO A.Ş. Türkiye genelinde başarı ile yürüttüğü, üretimden son kullanıcının evine kadar devam eden süreçlerin tümünde satış ve satış sonrası hizmet politikasının yurt dışı ayağının oluşturulması için çalışmalarına devam etmektedir.

SERİCO A.Ş. gelecek vizyonu doğrultusunda tüm yatırım ve üretim planlamalarını ihracata yönelik olarak kurgulamaktadır. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar 09:00-14:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico