KOTON

Koton

Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok Maslak Sarıyer, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD(ALTIN)
Vitrin
Mesaj Gönder
Koton
Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok Maslak
Sarıyer , İstanbul
Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Diğer Dış Giyim Perakende Satışı (Palto, Kaban, Anorak, Takım Elbise, Ceket, Pantolon, Şort (Tekstil Kumaşından Veya Örgü Ve Tığ İşi)

Koton Hakkında

KOTON, 1988’de, Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 28 ülkede toplam 500’den fazla mağazada, 10.000'in üzerinde çalışanı ile sürdürüyor. 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veren KOTON, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonuyla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. 

KOTON; özellikle hızlı moda sektörünün dinamikleri ve istihdam yapısı sayesinde çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Koton, her iki yılda bir büyüklüğünü ikiye katlayarak etki alanını genişletiyor.

Stratejik öncelikleri doğrultusunda toplam operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış şekillerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına hem Türkiye operasyonunda hem de globalde sürekli öğrenme ve gelişim fırsatını sunarken, global iş imkânlarını ve pek çok kariyer fırsatını da beraberinde getiriyor.

Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların tüm süreçlere katılımını sağlamak, Koton’un öncelikleri arasında yer alıyor.

Hızlı Moda Sektöründe Türkiye’nin öncü markalarından olan Koton, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedeflerken, adaylara ve çalışanlarına sorumluluk alarak kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner bir global şirkette çalışma imkanı vaat ederek “Gelişimim Koton’da, Kariyerim Koton’da” değer önermesinde bulunuyor! 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar 09:00-14:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico