BAYER

Bayer

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770 Ümraniye, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD(ALTIN)
Vitrin
Mesaj Gönder
Bayer
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770
Ümraniye , İstanbul
Bayer, 150 Yılı Aşkın Geçmişi İle Sağlık Ve Beslenme İle İlgili Yaşam Bilimleri Alanlarında Uzmanlaşmış Dünya Çapında Bir İnovasyon Şirketidir.

Bayer Hakkında

Ürün Yan Etki/Advers Reaksiyon Bildirimi: İnsanların tıbbi ürünlere gösterdikleri biyolojik reaksiyonlar farklıdır. Bu nedenle, klinik geliştirme aşamasında en kapsamlı klinik araştırmalar yapılsa dahi tıbbi ürünlerin kullanımına ilişkin tüm advers reaksiyonların (yan etkilerin) belirlenmesi mümkün değildir. Çok nadir görülseler dahi bu advers reaksiyonların dünya genelindeki kaynaklardan alınması, hastalar ve ilaç güvenliliği (farmakovijilans) açısından büyük önem taşımaktadır.

Global bir ilaç şirketi olan Bayer için farmakovijilans, dünya genelindeki düzenlemelere uygun olmakla birlikte, şirketin merkezinde yer almaktadır. Bayer’in ürünlerine yönelik güncel güvenlik bilgileri sunabilmesi için müşterilerin, hastaların ya da sağlık mesleği mensuplarının desteği çok önemlidir.

Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Farmakovijilans/İlaç Güvenliliği Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Ürün Kalite Şikayeti Bildirimi:Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca kalite şikayeti bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Kalite Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Medikal Bilgi Talebi: Ürünlerimiz ile ilgili tıbbi sorularınızı, aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca medikal bilgi talebiniz ile ilgili acil durumlarda 0 216 528 36 00 numaralı telefondan Bayer Türk Medikal Enformasyon Bölümü’ne ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı:
Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar 09:00-14:00

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Garantili Firmalar | 2019-2020

Iyzico